Mekanik Sayaçlar

 

GAZ

 

Dünyanın önde gelen üreticilerinden Itron’ un konut ve sanayi tipi sayaçları, hacim düzelticileri ve regülatörleri için yurtiçi dağıtım ve servis hizmetleri sunan firmamız, kendi tasarladığı uzaktan sayaç okuma sistemleri ve ön ödemeli sayaç dönüşüm kitleri ile de müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

 

SU

 

Manas Enerji Yönetimi, dünya ölçüm teknolojileri lideri Itron’ un Avrupa fabrikalarında üretilen yüksek kaliteli mekanik su sayaçlarını kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. DN 15’ten DN500’e kadar geniş bir yelpazede sunulan bu sayaçlar, her türlü AMR/AMI uygulama altyapısına sahip olup hem üstün malzeme kalitesi hem de yüksek ölçüm hassasiyeti sayesinde gösterdiği yüksek performansla uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak çalışmakta ve sayaç piyasasındaki standartları yukarı taşımaya devam etmektedir.

 

ISI

 

Bir ürünün kalitesi nerede yapıldığının yanı sıra kim tarafından yapıldığına da bağlıdır. Enerjinin tasarrufu için önem arz eden ölçüm cihazlarının öncelikli olarak ekonomik olmasına, kalitesine ve sürekliliğine önem veren Manas, servis ihtiyacı oluşturmaması ve yüksek kalitesi sebebiyle toplu konutların, rezidansların, ofislerin ve AVM’lerin birinci tercihi konumunda olan Itron’un mekanik ve ultrasonik ölçüm prensibi ile çalışan kalorimetrelerini Türkiye’de satışa sunmaktan gurur ve mutluluk duyar.