Çözüm ve Stratejik Ortaklarımız

Itron, idarelerin ve şehirlerin 100'den fazla ülkedeki topluluklara kritik altyapı çözümlerini güvenli, emniyetli ve güvenilir bir şekilde sunmasını sağlar. Akıllı ağlar, yazılımlar, hizmetler, sayaçlar ve sensörlerden oluşan portföyü ile Itron müşterilerinin hizmet verdikleri insanlar için elektrik, gaz ve su kaynaklarını daha iyi yönetmesine yardımcı olur.

Ericsson, hizmet sağlayıcılar için önde gelen Bilgi ve İletişim Teknolojisi sağlayıcılarından biridir. Kullanımı, benimsenmesi ve ölçeklenmesi kolay, oyunun kurallarını değiştiren teknolojiler ve hizmetler yaratarak, müşterilerini tamamen bağlantılı bir dünyada başarılı kılarak bağlantının tam değerini sağlar.

Huawei önde gelen bir bilgi ve iletişim teknolojisi çözümleri sağlayıcısıdır. Operasyonlarda sorumluluk bilinci, sürekli inovasyon ve açık iş birliği öncülüğünde telekom ve kurumsal ağlar, cihazlar ve bulut bilgi işlem alanlarında uçtan uca çözümlere yönelik rekabetçi bir ICT portföyüne sahiptir. ICT çözümleri, ürünleri ve hizmetleri, 170'den fazla ülke ve bölgede kullanılmakta, dünya nüfusunun yaklaşık üçte birine hizmet sunmaktadır.

Nokia, bağlantılı dünyanızın merkezinde yer alan teknolojik yeniliklerde bir dünya lideri. Nokia Bell Labs'ın araştırmaları ve yenilikleri ile desteklenen, iletişim hizmet sağlayıcılarına, hükümetlere, büyük kuruluşlara ve tüketicilere, endüstrinin en eksiksiz, uçtan uca ürün, hizmet ve lisans portföyünü sunar. Altyapıları 5G ve Nesnelerin Interneti için uyumlu hale getirmekten sanal gerçeklik ve dijital sağlık alanlarında ortaya çıkan uygulamalara kadar, insan deneyimini dönüştürecek teknolojinin geleceğini şekillendiriyoruz.