Manas Haberler

 • Manas Enerji Yönetimi AR-GE Merkezi Belgesini aldı

  Manas Enerji Yönetimi AR-GE Merkezi Belgesini aldı

  T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE Merkezi olması için uygun bulunan Manas Enerji Yönetimi, AR-GE Merkezi Belgesini almaya hak kazanmıştır.

  Devamı »
 • Manas ARGE Merkezi Oldu

  Manas ARGE Merkezi Oldu

  12 Haziran 2017 tarihinde T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından geliştirdiği AR-GE projeleri ve yatırımları değerlendirilerek uygun bulunan Manas Enerji Yönetimi, AR-GE Merkezi olmuştur.

  Devamı »
 • Itron Gaz Segmentinde Yılın Partneri; Manas Enerji Yönetimi

  Itron Gaz Segmentinde Yılın Partneri; Manas Enerji Yönetimi

  Manas Enerji Yönetimi; Itron firmasının Gaz segmentinde bulunan partnerleri arasında Güney EMEA bölgesinde Yılın Partneri ödülünü almıştır. Itron firması için gerçekleştirdiği AR&GE çalışmalarının başarısıyla ödül törenine damgasını vuran Manas Enerji haklı gururunu yaşamaktadır. Bu ödülü fırsat bilip tüm çalışanlarımıza emeğinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarımızın en önemli motive kaynağı...

  Devamı »
 • The Global Smart Energy Elites 2015

  The Global Smart Energy Elites 2015

  Manas Enerji Yönetimi tarafından Kocaeli Su İdaresi ( İSU ) ‘nde gerçekleştirilen “ Yüksek Tüketim Projesi “ global anlamda en başarılı Akıllı Su ( Smart Water ) projeleri arasına girmeyi başardı. Ölçümleme ve akıllı enerji sektörünün dünyada nabzını tutan Metering & Smart Energy International tarafından organize edilen 2015 yılı Global Akıllı Enerji Elit Projelerinin Akıllı Su (Smart Water) s...

  Devamı »
 • Manas Enerji Yeni Fabrika

  Manas Enerji Yeni Fabrika

  Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. 30 Eylül 2015 tarihinden itibaren 1. OSB Ahi Evran Mahallesi Anadolu Caddesi No: 25 Sincan, Ankara adresinde inşaası tamamlanmış olan yeni fabrika ve genel müdürlüğüne taşınacaktır. 15.000 m2 kapalı alana sahip olan yeni binamız, 4 kat idari kısım ve 3 kat üretim kısımlarından oluşmaktadır.

  Devamı »
 • İSU - Akıllı Su Yönetimi Sempozyumu

  İSU - Akıllı Su Yönetimi Sempozyumu

  Manas Enerji Yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 10-12 Mart 2015 tarihlerinde Kocaeli - Wellborn Hotel´de organize edilecek İSU Akıllı Su Yönetimi Sempozyumuna katılacaktır.

  Devamı »
 • Kayseri Organize Sanayi Bölgesi

  Kayseri Organize Sanayi Bölgesi

  Manas Enerji Yönetimi A.Ş. olarak, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirdiğimiz proje kapsamında hem Hacim Düzenleyici hem de bu düzenleyecilerin uzaktan GPRS sistemi ile okunması hizmetinin tedariğini başarıyla gerçekleştirmekten mutluluk duyarız. Kayseri OSB’nin proje ile ilgili makalesini görüntüleyebilmek için şu linke tıklayınız.

  Devamı »
 • Itron Türkçe Web Sitesi Yayında

  Itron Türkçe Web Sitesi Yayında

  Itron global bir teknoloji şirketidir. Kamu hizmeti sağlayan şirketlerin enerji ve suyu ölçmelerine, yönetmelerine ve analiz etmelerine yardım eden çözümler üretiriz. Geniş ürün portföyümüz elektrik, gaz, su ve ısı enejisi ölçme ve kontrol teknolojisi; iletişim sistemleri; yazılım ve profesyonel hizmetleri içerir. Itron, 100’den fazla ülkedeki 8 bine yakın kamu hizmet şirketini destekleyen bin...

  Devamı »