4com.manas.com.tr____gprs.manas.com.tr

FLOSTAR M

Flostar M tek hüzmeli bir sayaçtır. Su hüzmesi, türbine vurmadan önce yönlendirilir. Tek hüzmeli daralan akış yolu akış profilini düzeltir. Geniş su geçiş alanı sayacın yüksek hızlarda kilitlenmesini önler. Su giriş haznesinin (1) çok hassas işlenmesi sayesinde, Flostar M baypas veya pervane kalibrasyon yöntemine gerek duymaksızın en yüksek hassasiyet sınıfına ulaşır. Dişli çarka gerek duyulmaksızın türbin hareketi

Devamını oku...
 
FLODİS

Tek Hüzmeli Türbinli Su Sayacı

Flodis, haberleşme için ön donanımlı, EEC/ISO Class C, ekstra kurutip göstergeli, tek hüzmeli türbinli tip su sayacıdır. Sayaç türbin teknolojisinin avantajlarıyla, ekstra kuru göstergenin kanıtlanmış güvenilirliğini bir arada sunmaktadır. Göstergenin hiçbir kısmı sayaçtan geçen su ile temasta bulunmamaktadır.

Devamını oku...
 
MSD


 
Woltex M

Woltex M EEC/ISO B sınıfı su sayacı her pozisyonda doğru ölçüm sağlayan, B sınıfının çok üzerinde bir performansa sahiptir. Woltex M son derece geniş ölçüm aralığı ve dayanıklılık özelliği sayesinde çift nominal akış oranı onaylanmıştır. Woltex M sahaya kolay uyum sağlamak için ürün yelpazesi sağlam, güvenilir hidrolik ve onaylanmış değiştirebilir mekanizması gibi özellikler gösterir. Bakır mineral cam ön iletişimi ile kablo yoluyla haberleşme sağlar.